Duše je v byznysu

MENTORING, TRANSFORMACE A ONLINE PROGRAMY PRO TVŮJ ÚSPĚCH

Konzultace 1:1 GOLDEN KEY

Chceš rychlý vhled, podívat se na svoje aktuální nastavení a získat nástroje k řešení situace? Objednej si baliček 3 konzultaci na vybrané téma svého podnikání. Vzhledem k tomu, že se jedná o testovací cenově zvýhodněnou službu, budu očekávat Tvoji zpětnou vazbu.

VIP mentoring 1:1

DIAMOND

Self Made Designer of your reality / life & business

Máš rozjetý byznys a potřebuješ někoho, kdo Tě vystřelí na next level? Potřebuješ prohlédnout skrz provozní slepotu a dostat pořádnou dávku energie, která zase rozvíří Tvůj jedinečný potenciál?

Chceš někoho, kdo je nohama na zemi a ví jak budovat brand, strategii, produkt, umí postavit tým; reklamu a online marketing má v malíku a zároveň Ti přinese ten magický skok?

Jestli ano, tak naskoč na exkluzvní VIP jízdu na 3 nebo 6 měsíců, kterou společně sestavíme na míru tvým potřebám.

JO, NEJSEM TADY PRO VŠECHNY, TAKŽE MÁM LIMITOVANÝ POČET MÍST.

Vidím Tvůj POTENCIÁL

... a VIZI budoucnosti, která je pro Tebe přístupná TEĎ HNED.

Při dlouhodobé spolupráci jsem schopná detailně načítat Tvoji aktuální energii, ze které děláš veškeré své kroky. Podle toho poznám, kde blokuješ svoje cíle a nasměruju tě k jejích odstranění, případně ti s tím pomůžu. Co to vlastně ENERGY READING je? Žádná magie. Všichni bez vyjímky cítíme energii druhých lidí, jen si to mnozí nedokáží interpretovat nebo nemají tuto schopnost rozvinutou, každopádně vždy odpovíme adekvátním způsobem. Tzn. pokud z někoho cítíš energii oběti, tak v tobě nevyvolá důvěru. Je tam strach. Tato energie nelze zakrýt slovy, ona prostě je a koná, i když si myslíš úplně něco jiného. Podíváme se na tvoje nastavení Duše a jak se chce projevit a co to znamená životní poslání. Uděláme audit tvých aktivit - těch soukromých i profesních a zjistíme, kde ti uniká energie, jak se prezentuješ zákazníkům, případně jestli to, jak pracuješ/žiješ je v soulad s tebou samým. Vytvořím Ti bezpečný prostor pro tvoji grandiózní transformaci, která tě vystřelí na NEXT LEVEL tvého života a hlavně podnikání.

mentoring je pro Tebe vhodný

když se potřebuješ posunout, chceš na sobě pořádně makat a chceš člověka, co má zkušenosti z byznysu, reálných strategií, marketingu a reklamy, dokáže ti poskytnou nadhled a oči z venku, dodá ti energii k akci a pomůže ti sladit vnitřní nastavení s vytýčenými cíli. Umíš delegovat a nebudeš mít problém s vytvářením týmu. Bojíš se, ale nezastaví tě to - umíš vykročit mimo svoji komfortní zónu, skočíš do tmy, když je to potřeba. Víš, že tma je výchozí bod, je to kreativní a plodivá síla, ze které všechno vzniká a  světlo přijde vzápětí. Chceš si nechat rozstřelit svůj MINDSET a objevit úplně nový pohled na to, co děláš a jak funguje podnikání. Chceš někoho s kým budeš řešit celek, velké věci i detaily, a proto pro tebe není vhodný mastermind nebo jiné skupinové programy.


mentoring pro tebe není vhodný

myslíš si...

  • že ti vyčaruju úspěch
  • že ti teorie nahradí akci
  • že za tebe budu pracovat
  • že na sobě nemusíš makat a jít do nekomfortních situací
  • bojíš se skočit - máš strach a ani s podporou v zádech se ho nehodláš zbavit
  • je ti dobře tam, kde seš
  • všechno musí být přesně podle tebe a cizí názory tě vlastně nezajímají
  • máš všechno perfektně nastavené a funguje ti to, jak na drátkách


Testovací konzultační balíček 1:1 GOLDEN KEY   -     zvýhodněná cena


3 x 1,5 hod.

24.000,- Kč

VIP mentoring

3 nebo 6 měsíční spolupráce dle tvých potřeb s plnou podporou

od 352 000 Kč